Clean And Comfy Room Near The River

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

Hotel Clean And Comfy Room Near The River Londyn jest położony w dzielnicy Canary Wharf i portowa nie więcej niż 1 km od atrakcji kulturalnych, takich jak Muzeum londyńskich doków.

Pokoje wyposażone są w jadalnię i balkon oraz telewizja satelitarna dla wygody gości. Do dyspozycji Gości zestaw do prasowania, a także urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Posiadają one łazienki z bidetem i oddzielną toaletą, jak również suszarką do włosów i ręcznikami kąpielowymi.

Buns & Buns jest usytuowana tylko kilka kroków od Clean And Comfy Room Near The River.

Punkt widokowy Sky Garden jest w około 6 km, a Traffic Light Tree znajduje się bardzo blisko od tego hotelu. Statek Cutty Sark też leży w około 2 km. Do pobliskich atrakcji rozrywkowych w Londynie należy St. Katharine Docks w 4 km. Clean And Comfy Room Near The River w Londynie znajduje się tylko 10 min spacerem od stacji metra East India oraz w ciągu około 20 min jazdy od przystanku kolejowego Marylebone.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Clean And Comfy Room Near The River Londyn
Wickes House Canary Wharf
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Wickes House Canary Wharf

10
Wyjątkowy 2 opinie
279 m od nieruchomości
USD 226 USD 203
za noc
Flat My Rooms London
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat My Rooms London

1.3 km od nieruchomości
Spacious Cabin London Canary Wharf Free Parking B&B
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Cabin London Canary Wharf Free Parking B&B

9.7
Wyjątkowy 7 opinii
1.4 km od nieruchomości
USD 271 USD 244
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    6 km

    Stacje kolejowe

    Blackheath station
    4,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jaki przystanek kolejowy znajduje się najbliżej hotelu Clean And Comfy Room Near The River?
      Najbliższy do hotelu Clean And Comfy Room Near The River przystanek kolejowy to Marylebone, położony w 11 km stąd.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Londyn City
    6 km

    Stacje kolejowe

    Blackheath station
    4,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Clean And Comfy Room Near The River Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij